In memoriam
Ghislain De Smet
Stichter van Kantoor De Smet NV
4 november 1940 + 28 april 2015
KANTOOR ASSEBROEK
Generaal Lemanlaan 202 - 8310 Assebroek
Tel. 050/367 000 Fax 050/ 37 10 93
KANTOOR BRUGGE
Hoefijzerlaan 1 - 8000 Brugge
Tel. 050/47 00 03 Fax 050/ 34 15 87
Francis Maertens
Gedelegeerd Bestuurder
Erkend vastgoedmakelaar BIV 206599
Dienst Verkoop en nieuwbouwprojecten
050/36 70 05 of 0477/32 26 78
francis.maertens@desmet-poupeye.be
Patrick De Smet
Gedelegeerd Bestuurder
Erkend vastgoedmakelaar BIV 201519
Dienst verkoop en nieuwbouwprojecten
050/47 00 04 of 0475/27 98 91
patrick.desmet@desmet-poupeye.be
Lid Nationale Raad BIV
Cathy Maertens - De Smet
Gedelegeerd Bestuurder
Erkend vastgoedmakelaar BIV 201517
Algemene Boekhouding & personeelsbeleid
Dienst verkoop, verhuur, beheer Assebroek
050/36 70 02
cathy.desmet@desmet-poupeye.be
Nathalie De Smet - Debaere
Gedelegeerd Bestuurder
Erkend Vastgoedmakelaar BIV 508 695
Dienst beheer Brugge
Dienst verkoop
Dienst Boekhouding Brugge
050/47 00 03
nathalie.debaere@desmet-poupeye.be
Aleit Dekelver
Secretariaat Assebroek
Dienst Verhuur
050/ 36 70 01
aleit.dekelver@desmet-poupeye.be
Nancy Burke
Dienst verhuur
Technisch beheer
050/ 47 00 01
nancy.burke@desmet-poupeye.be
Emilie Sys
Secretariaat Assebroek
Dienst Verhuur
050/ 36 70 00
Emilie.sys@desmet-poupeye.be
Maritsa Verstraete
Secretariaat/onthaal
Dienst Verhuur
050/47 00 03
maritsa.verstraete@desmet-poupeye.be
Anne De Bondt
Dienst Verhuur
050/36 70 03
anne.debondt@desmet-poupeye.be
Kelly Neirinck
Dienst Verhuur
050/47 00 06
kelly.neirinck@desmet-poupeye.be
Louis De Soete
Dienst Verkoop
Vastgoedmakelaar BIV 511524
050/36 70 07 of 0494/26 12 71
Louis.desoete@desmet-poupeye.be

Wij zijn op zoek naar een BIV makelaar/stagiair(e)
Stuur uw CV & foto naar patrick.desmet@desmet-poupeye.be